RSS
poniedziałek, 27 grudnia 2010
ZGADNIJ KTO TO ?

Kto to jest ?

1. Steffani Germanotta xd

2. Lady_Gaga

3. Madonna

4. Shakira

5. Przebrana Paris Hilton

Tagi: Kto To zgadnij
20:52, lady_nola
Link Dodaj komentarz »
Aaah Michael.

Jestem fanką [*] Niestety jak większość... poznałam się na nim za późno. A teraz, gdy jest mi smutno słucham you are a not alone. Szczególnie płaczę przy tym dzisiaj. Kiedy do nieba odeszła kolejna dusza.

20:37, lady_nola
Link Dodaj komentarz »
REKLAMA

 Tu ujrzysz fakty !!

www.plootkujemy.blox.pl

__________________________________

<script type="text/javascript" src="http://swieta.dodatki.net/snow/6.js"></script>

( nie dotyczy bloga )

Przepraszam ,ale muszę to umieścić ze względu na reklamę.

 

 

Tagi: bloga reklama
20:17, lady_nola
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 grudnia 2010
4 FAKT - Piróg jako karp ( FOTO )

Michał Piróg od lat współpracuje z obrońcami praw zwierząt. Zdarzyło mu się nawet przykuć łańcuchem do psiej budy. Tym razem postanowił zaapelować o ludzkie traktowanie karpi w okresie przedświątecznym. Wraz z przyjaciółmi owinął się folią spożywczą, by pokazać, w jak złych warunkach przetrzymywane są ryby w sklepach . Zapytany, czy chodzi o to, by zaprzestać spożywania tej potrawy , szybko dementuje:

 

 

Nie, ja mówię o tym, żeby myśleć, jak są traktowane i w jaki sposób są przechowywane przed tym, zanim trafią na nasze stoły. Jest wiele możliwości ograniczenia cierpienia zwierząt przed tym, zanim trafią na stoły ludzi, którzy je jedzą. Wystarczy tylko pomyśleć - powiedział zebranym na happeningu dziennikarzom. Mówię tylko o tym, by ludzie zaczęli zwracać uwagę na to, skąd pochodzą produkty , które trafiają do nas na talerze i w jaki sposób spędzały swoje życie, jak były hodowane i ile cierpienia zostało im zadane dla naszych kuchni.

 

 

Popieramy. W obronie zwierząt Piróg wydaje się o wiele bardziej przekonujący niż, gdy stara się tłumaczyć swoją przyjaciółkę, Weronikę Marczuk, dobrą koleżankę znanego polskiego emeryta. 

 Zrezygnujecie w tym roku z Karpia ? Bo nasza redakcja chyba tak.

 

 

 

 

 

 

 

13:29, lady_nola
Link Dodaj komentarz »
3 plotka - Chcą zamienić neverland w szkołę !!

Amerykańskie media donoszą, że firma , która została właścicielem posiadłości Neverland tuż przed śmiercią Michaela Jacksona, ma plany, aby ją rozbudować. Wbrew wcześniejszym informacjom nie powstanie tam muzeum czy park rozrywki . Szefowie spółki chcą zmienić ogromny teren w szkolę dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.

 

 

Plan zakłada utworzenie prestiżowego instytutu, który będzie mógł nadawać stopnie naukowe swoim uczniom. Zanim jednak zaczną się prace, władze Santa Barbara muszą wyrazić zgodę na zmiany. Jako że szkoła ma nosić nazwisko Michaela, zgodę muszą wyrazić również prawnicy zajmujący się wykonywaniem jego ostatniej woli.

 

Przypomnijmy, że przez ostatnie lata swojego życia Michael odmawiał mieszkania w sławnej posiadłości. Jak twierdził, nie chciał mieć nic wspólnego z miejscem, do którego zapraszał poszkodowane przez los dzieci, które oskarżyły go później o pedofilię

 

Czyżby szykował się 2 Hogwart ? I czy to nie lekka przesada jak żerują na śmierci gwiazdora ?

2 plotka - Buty Gagi w oku fana.

 Oto " stylowe " jak sądzi Gaga buty.

Lady Gaga długo żegnała się z fanami, którzy przez jakiś czas nie będą mieli okazji zobaczyć jej na żywo. W prezencie za wspaniałą atmosferę gwiazda postanowiła podarować im... buty Armaniego.

 

 

 

 

Po zakończeniu przemowy gwiazda zdjęła srebrne buty na zabójczym obcasie i rzuciła nimi w widownię. Najzwyklejszy, masowy model butów od projektanta kosztuje około 2 tysięcy złotych. Miejmy nadzieję, że nikt nie ucierpiał.

 

1 Plotka - Gaga odgryza głowę mikołajowi.

Podczas koncertu w Londynie Lady Gaga zaskoczyła swoich fanów. Piosenkarka zazwyczaj jest bardzo kontaktowa i często wychodzi do miłośników swojej muzyki , żeby rozdawać autografy. W trakcie występu jedna z fanek rzuciła na scenę pluszową lalkę Świętego Mikołaja z doczepiona karteczką z życzeniami świątecznymi. Gwiazda podniosła prezent po czym... odgryzła mu głowę.

 

 

Lubię Gwiazdkę ale robię to dla wszystkich z was, którzy czują się wtedy samotni – powiedziała próbując całkowicie oderwać głowę od lalki. Następnie rzuciła prezent od fanki na scenę i zaczęła deptać po nim swoimi butami na wysokim obcasie.

 

 

Nienawidzę świąt! Jestem samotna i nieszczęśliwa! – krzyczała.

 

Kiedy ze Świętego Mikołaja zostały już tylko strzępy usatysfakcjonowana Gaga stwierdziła, że takie lalki są jak narkotyk i nie powinny trafiać w ręce dzieci. Jej zdaniem Święty Mikołaj "zatruwa umysły żądzą prezentów", a święta to "czas dzielenia się, a nie dostawania".

 

 

Ciekawe, jak poczuła się fanka, która chciała przekazać jej świąteczne życzenia.